TP-LINK JetStream 24Port Managed Switch
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): SG3428XPP-M2
Prekės kodas (MPN): SG3428XPP-M2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1141,95 € | ||
| S1 | - / - | 1050,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3428XPP-M2 V1 - switch - 24 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 24 ports - L2+ - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ports: | 16 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 8 x 10/100/1000/2500 (PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE++ |
| Poe budget: | 500 W |
| Performance: | Switching capacity: 200 Gbps Packet forwarding rate: 148.80 Mpps |
| Capacity: | IP interfaces: 32 Packet buffer size: 16 MB |
| Mac address table size: | 32K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, SSH-2, CLI, |
| Features: | Flow control, BOOTP support, IGMP snooping, DoS attack prevention, port mirroring, store and forward, Broa |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 33 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/10, Microsoft Window |
Funkcijos 2.5 Gbps speed 10G Lightning-Fast uplink Integrated into Omada SDN Centralized management Static routing Robust security strategies Optimize voice and video applications Standalone management |
| Product description: | TP-Link JetStream TL-SG3428XPP-M2 V1 - switch - 24 ports - Managed - rack-mountable |
| Device type: | Switch - 24 ports - L2+ - Managed |
| Enclosure type: | Rack-mountable |
| Subtype: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ports: | 16 x 10/100/1000/2.5G (PoE+) + 8 x 10/100/1000/2500 (PoE++) + 4 x 10 Gigabit SFP+ |
| Power over ethernet (poe): | PoE++ |
| Poe budget: | 500 W |
| Performance: | Switching capacity: 200 Gbps Packet forwarding rate: 148.80 Mpps |
| Capacity: | IP interfaces: 32 Packet buffer size: 16 MB |
| Mac address table size: | 32K entries |
| Jumbo frame support: | 9KB |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, IGMPv3, static IPv4 routing, static IPv6 routing, MLDv2, MLD, MSTP, RSTP, STP |
| Remote management protocol: | SNMP 1, RMON 1, RMON 2, SNMP, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, TFTP, SSH, SSH-2, CLI, |
| Features: | Flow control, BOOTP support, IGMP snooping, DoS attack prevention, port mirroring, store and forward, Broa |
| Compliant standards: | IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3af, |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 44 cm x 33 cm x 4.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8/10, Microsoft Window |
Funkcijos
2.5 Gbps speed
10G Lightning-Fast uplink
Integrated into Omada SDN
Centralized management
Static routing
Robust security strategies
Optimize voice and video applications
Standalone management