TP-LINK JetStream 10-Port Gigabit Smart PoE Switch TL-SG2210MP Managed L2 Rackmountable SFP ports quantity 2 PoE+ ports quantity 8 Power supply type Single
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-28 - / 1 vnt. | 198,09 € | ||
| S2 | - / - | 215,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 405 mm |
| Gross height (mm): | 250 mm |
| Gross weight: | 2.207 kg |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Net weight: | 1.357 kg |
| Packing quantity: | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 680.00 g |
| Plastic (No PET): | 170.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.85 kg |
| Volume (m3): | 0.0081 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG2210MP |
| Producer product family: | JetStream 10-Port Gigabit Smart PoE Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Power supply type: | Single |
| Form factor: | Rackmountable |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| PoE+ ports quantity: | 8 |
| Gross depth master carton: | 525 mm |
| Gross width master carton: | 415 mm |
| Gross height master carton: | 345 mm |
| Net weight master carton: | 17.656 kg |
| Tare weight master carton: | 1.278 kg |
Funkcijos Full Gigabit ports provide high-speed connections Centralized management - cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management Robust security strategies - IP-MAC-Port binding, ACL, port security, DoS defend, storm control, DHCP snooping, radius authentication Optimize voice and video applications - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping |
| Gross depth (mm): | 405 mm |
| Gross height (mm): | 250 mm |
| Gross weight: | 2.207 kg |
| Gross width (mm): | 80 mm |
| Net weight: | 1.357 kg |
| Packing quantity: | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 680.00 g |
| Plastic (No PET): | 170.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.85 kg |
| Volume (m3): | 0.0081 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Producer product name: | TL-SG2210MP |
| Producer product family: | JetStream 10-Port Gigabit Smart PoE Switch |
| POE: | PoE 802.3 af and PoE 802.3 at |
| Predominant port type: | 1 Gbps (RJ-45) |
| Switch type: | Managed L2 |
| Power supply type: | Single |
| Form factor: | Rackmountable |
| SFP ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 8 |
| PoE+ ports quantity: | 8 |
| Gross depth master carton: | 525 mm |
| Gross width master carton: | 415 mm |
| Gross height master carton: | 345 mm |
| Net weight master carton: | 17.656 kg |
| Tare weight master carton: | 1.278 kg |
Funkcijos
Full Gigabit ports provide high-speed connections
Centralized management - cloud access and Omada app for ultra convenience and easy management
Robust security strategies - IP-MAC-Port binding, ACL, port security, DoS defend, storm control, DHCP snooping, radius authentication
Optimize voice and video applications - L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping