TP-LINK Extender TL-WA855RE 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 20,01 € | |
| S2 | - / - | - | 19,54 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 99 g |
| Paper/Pasteboard: | 4 g |
| Producer product name: | TL-WA855RE |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| MU-MiMO: | No |
| Net weight: | 0.123 kg |
| Tare weight (kg): | 0.103 kg |
| Gross weight: | 0.226 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The TL-WA855RE connects to your router wirelessly, strengthening and expanding its signal into areas it can't reach on its own. Featuring two external antennas with MIMO technology, the TL-WA855RE boosts speeds and increases efficiency throughout the network. Funkcijos Boosts Wi-Fi coverage Reliability Compact design |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 99 g |
| Paper/Pasteboard: | 4 g |
| Producer product name: | TL-WA855RE |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| MU-MiMO: | No |
| Net weight: | 0.123 kg |
| Tare weight (kg): | 0.103 kg |
| Gross weight: | 0.226 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The TL-WA855RE connects to your router wirelessly, strengthening and expanding its signal into areas it can't reach on its own. Featuring two external antennas with MIMO technology, the TL-WA855RE boosts speeds and increases efficiency throughout the network.
Funkcijos
Boosts Wi-Fi coverage
Reliability
Compact design