TP-LINK Extender TL-WA854RE 802.11n, 2.4 GHz, 300 Mbit/s, Antenna type 2 Internal Antennas
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-WA854RE
Prekės kodas (MPN): TL-WA854RE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. | - | 16,01 € | |
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
- | 15,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 89.00 mm |
| Gross height (mm): | 101.50 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 156.50 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5.00 g |
| Plastic (No PET): | 94.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 300 Mbit/s |
| USB port: | No |
| Producer product name: | TL-WA854RE |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Antenna type: | 2 Internal Antennas |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas TP-LINK's TL-WA854RE is designed to conveniently extend the coverage and improve the signal strength of an existing wireless network to eliminate "dead zones". With 300Mbps wireless N speeds, range extender button, miniature size and wall mounting design, extending a wireless network has never been easier. Funkcijos Range extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly Easily expand wireless coverage at a push of range extender button |
| Gross depth (mm): | 89.00 mm |
| Gross height (mm): | 101.50 mm |
| Gross weight: | 0.20 kg |
| Gross width (mm): | 156.50 mm |
| Net weight: | 0.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5.00 g |
| Plastic (No PET): | 94.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 300 Mbit/s |
| USB port: | No |
| Producer product name: | TL-WA854RE |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | Mbit/s |
| Antenna type: | 2 Internal Antennas |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
TP-LINK's TL-WA854RE is designed to conveniently extend the coverage and improve the signal strength of an existing wireless network to eliminate "dead zones". With 300Mbps wireless N speeds, range extender button, miniature size and wall mounting design, extending a wireless network has never been easier.
Funkcijos
Range extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly
Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly
Easily expand wireless coverage at a push of range extender button