TP-LINK Extender TL-WA850RE 802.11n, 2.4GHz, 300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 2xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 19,17 € | |
| S2 | - / - | - | 18,69 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 94 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Producer product name: | TL-WA850RE |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| POE: | no PoE |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| MU-MiMO: | No |
| Gross weight: | 0.202 kg |
| Net weight: | 0.103 kg |
| Tare weight (kg): | 0.099 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas TP-LINK's TL-WA850RE is designed to conveniently extend the coverage and improve the signal strength of an existing wireless network to eliminate "dead zones". With 300Mbps wireless N speeds, Range Extender button, miniature size and wall mounting design, extending a wireless network has never been easier. What's more, its Ethernet port allows the TL-WA850RE to act as a wireless adapter to turn a wired device into a wireless one. Funkcijos Range Extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly Easily expand wireless coverage at a push of Range Extender button Ethernet port allows the Extender to function as a wireless adapter to connect wired devices |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 94 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Producer product name: | TL-WA850RE |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11n |
| POE: | no PoE |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz |
| Wi-Fi data rate (max): | 300 Mbit/s |
| MU-MiMO: | No |
| Gross weight: | 0.202 kg |
| Net weight: | 0.103 kg |
| Tare weight (kg): | 0.099 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
TP-LINK's TL-WA850RE is designed to conveniently extend the coverage and improve the signal strength of an existing wireless network to eliminate "dead zones". With 300Mbps wireless N speeds, Range Extender button, miniature size and wall mounting design, extending a wireless network has never been easier. What's more, its Ethernet port allows the TL-WA850RE to act as a wireless adapter to turn a wired device into a wireless one.
Funkcijos
Range Extender mode boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly
Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly
Easily expand wireless coverage at a push of Range Extender button
Ethernet port allows the Extender to function as a wireless adapter to connect wired devices