TP-LINK Extender RE505X 802.11ax, 2.4GHz/5GHz, 300+1200 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 62,20 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 99.00 mm |
| Gross height (mm): | 104.00 mm |
| Gross weight: | 0.29433 kg |
| Gross width (mm): | 171.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 54.33 g |
| Plastic (No PET): | 21.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07533 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB port: | No |
| Producer product name: | RE505X |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+1200 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 99.00 mm |
| Gross height (mm): | 104.00 mm |
| Gross weight: | 0.29433 kg |
| Gross width (mm): | 171.00 mm |
| Net weight: | 0.22 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 54.33 g |
| Plastic (No PET): | 21.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.07533 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB port: | No |
| Producer product name: | RE505X |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+1200 Mbit/s |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |