TP-LINK Extender RE450 802.11ac, 2.4GHz/5GHz, 450+1300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 3xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 62,20 € | |
| S2 | - / - | - | 60,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 86 mm |
| Gross width (mm): | 202 mm |
| Gross height (mm): | 125 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB port: | No |
| Producer product name: | RE450 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 450+1300 Mbit/s |
| Antenna type: | 3xExternal |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | No |
| Paper/Pasteboard: | 107 g |
| Plastic (No PET): | 2 g |
| Gross weight: | 0.332 kg |
| Net weight: | 0.223 kg |
| Tare weight (kg): | 0.109 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.0021715 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Tired of Wi-Fi "dead zones"? The TP-LINK AC1750 Wi-Fi Range Extender connects to your router wirelessly, strengthening and expanding its signal into areas it can't reach on its own. The device also reduces signal interference to ensure reliable Wi-Fi coverage throughout your home or office. Funkcijos Expand Wi-Fi network for ultimate performance Expanded 450Mbps on 2.4GHz + 1300Mbps on 5GHz totals 1750Mbps Wi-Fi speeds Three adjustable external antennas provide optimal Wi-Fi coverage and reliable connections Gigabit Ethernet port acts as a wireless adapter to connect a wired device to your network at gigabit speed Intelligent signal light helps to find the best location for optimal Wi-Fi coverage by showing the signal strength Works with any Wi-Fi router or wireless access point |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 86 mm |
| Gross width (mm): | 202 mm |
| Gross height (mm): | 125 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB port: | No |
| Producer product name: | RE450 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi data rate (max): | 450+1300 Mbit/s |
| Antenna type: | 3xExternal |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| MU-MiMO: | No |
| Paper/Pasteboard: | 107 g |
| Plastic (No PET): | 2 g |
| Gross weight: | 0.332 kg |
| Net weight: | 0.223 kg |
| Tare weight (kg): | 0.109 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.0021715 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Tired of Wi-Fi "dead zones"? The TP-LINK AC1750 Wi-Fi Range Extender connects to your router wirelessly, strengthening and expanding its signal into areas it can't reach on its own. The device also reduces signal interference to ensure reliable Wi-Fi coverage throughout your home or office.
Funkcijos
Expand Wi-Fi network for ultimate performance
Expanded 450Mbps on 2.4GHz + 1300Mbps on 5GHz totals 1750Mbps Wi-Fi speeds
Three adjustable external antennas provide optimal Wi-Fi coverage and reliable connections
Gigabit Ethernet port acts as a wireless adapter to connect a wired device to your network at gigabit speed
Intelligent signal light helps to find the best location for optimal Wi-Fi coverage by showing the signal strength
Works with any Wi-Fi router or wireless access point