TP-LINK Extender RE365 802.11ac 2.4GHz/5GHz 300+867 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 1 MU-MiMO No no PoE Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 43,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 105 mm |
| Gross height (mm): | 170 mm |
| Gross width (mm): | 100 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.001785 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 110 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Producer product name: | RE365 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | with AC Passthrough |
| Gross weight: | 0.363 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Tare weight (kg): | 0.113 kg |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 968 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 105 mm |
| Gross height (mm): | 170 mm |
| Gross width (mm): | 100 mm |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.001785 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Paper/Pasteboard: | 110 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Producer product name: | RE365 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| MU-MiMO: | No |
| Other features: | with AC Passthrough |
| Gross weight: | 0.363 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Tare weight (kg): | 0.113 kg |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 968 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |