TP-LINK Extender RE305 802.11ac, 2.4GHz/5GHz, 300+867 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 2xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 40,02 € | |
| S2 | 9 vnt. 1-5 d.d. 9 / - vnt. |
- | 38,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 93 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Producer product name: | RE305 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| MU-MiMO: | No |
| Gross weight: | 0.276 kg |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Tare weight (kg): | 0.096 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The RE305 lets you keep more devices connected at the same time with its 2.4GHz 300Mbps and 5GHz 867Mbps dual bands. Use the 2.4GHz band to send email and browse the web, and the 5GHz band for gaming and HD streaming. An Intelligent Signal light helps you quickly find the best location to install the RE305. Funkcijos High-Speed dual band Wi-Fi for better connections Perfect location at a glimpse Built-in access point mode Easy management and remote control |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 93 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Producer product name: | RE305 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Antenna type: | 2xExternal |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| MU-MiMO: | No |
| Gross weight: | 0.276 kg |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Tare weight (kg): | 0.096 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The RE305 lets you keep more devices connected at the same time with its 2.4GHz 300Mbps and 5GHz 867Mbps dual bands. Use the 2.4GHz band to send email and browse the web, and the 5GHz band for gaming and HD streaming. An Intelligent Signal light helps you quickly find the best location to install the RE305.
Funkcijos
High-Speed dual band Wi-Fi for better connections
Perfect location at a glimpse
Built-in access point mode
Easy management and remote control