TP-LINK Extender RE200 802.11ac, 2.4GHz/5GHz, 300+433 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, Antenna type 3xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | - | 23,85 € | |
| S2 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. |
- | 23,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 101 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Producer product name: | RE200 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Antenna type: | 3xInternal |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+433 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| MU-MiMO: | No |
| Net weight: | 0.099 kg |
| Tare weight (kg): | 0.106 kg |
| Gross weight: | 0.205 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The RE200 Wi-Fi range extender is dedicated to small office/home office wireless network solutions. It will enlarge your existing wireless network and mobility within your wireless network while also allowing you to connect a wired device to a wireless environment. It supports an easy, web-based setup for installation and management. Increased mobility and the absence of cabling will be beneficial for your network. Funkcijos Boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly High dual band speeds Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly Ethernet port allows the extender to function as a wireless adapter to connect wired devices |
| WEEE tax: | Yes |
| Gross depth (mm): | 89 mm |
| Gross width (mm): | 156.5 mm |
| Gross height (mm): | 101.5 mm |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 101 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Producer product name: | RE200 |
| Producer product family: | Extender |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| POE: | no PoE |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Antenna type: | 3xInternal |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+433 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4GHz/5GHz |
| MU-MiMO: | No |
| Net weight: | 0.099 kg |
| Tare weight (kg): | 0.106 kg |
| Gross weight: | 0.205 kg |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Volume (m3): | 0.00141374275 m³ |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The RE200 Wi-Fi range extender is dedicated to small office/home office wireless network solutions. It will enlarge your existing wireless network and mobility within your wireless network while also allowing you to connect a wired device to a wireless environment. It supports an easy, web-based setup for installation and management. Increased mobility and the absence of cabling will be beneficial for your network.
Funkcijos
Boosts wireless signal to previously unreachable or hard-to-wire areas flawlessly
High dual band speeds
Miniature size and wall-mounted design make it easy to deploy and move flexibly
Ethernet port allows the extender to function as a wireless adapter to connect wired devices