TP-LINK EX520 AX3000 Dual Band WiFi 6 Router | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EX520
Prekės kodas (MPN): EX520
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d.>179 vnt. 2026-06-05 >50 / 179 vnt. | - | 67,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 294 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 150.00 mm |
| Gross height (mm): | 70.00 mm |
| Gross weight: | 1.05 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 180.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 294 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |