TP-LINK EAP660 HD Wireless Dual Band Ceiling Mount Access Point
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 320,14 € | ||
| S2 | - / - | 313,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 304.00 mm |
| Gross height (mm): | 82.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 302.00 mm |
| Net weight: | 1.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+1148 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | EAP660 HD |
| Producer product family: | Wireless Dual Band Ceiling Mount Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The Omada Wi-Fi 6 Access Point features the latest 802.11ax technologies like 1024 QAM and Long OFDM Symbol, which allows the EAP to boost overall speeds up to 3550 Mbps (2402 Mbps on a 5 GHz band and 1148 Mbps on a 2.4 GHz band). With 8 spatial streams, multi-user throughput is incredibly increased to drive more applications. Armed with a 2.5 Gigabit Ethernet Port, the EAP660 HD delivers exceptional multi-gigabit performance to support the insatiable demand for better and faster Wi-Fi. Compatibility with standard 802.3at PoE+ is ideal for flexible deployment. Funkcijos Ultra-fast Wi-Fi 6 speeds High-density connectivity Integrated into Omada SDN Centralized management 2.5G port Seamless roaming PoE+ support Secure Guest Network |
| Gross depth (mm): | 304.00 mm |
| Gross height (mm): | 82.00 mm |
| Gross weight: | 1.45 kg |
| Gross width (mm): | 302.00 mm |
| Net weight: | 1.15 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+1148 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | EAP660 HD |
| Producer product family: | Wireless Dual Band Ceiling Mount Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/g/b/a |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Web-based management: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The Omada Wi-Fi 6 Access Point features the latest 802.11ax technologies like 1024 QAM and Long OFDM Symbol, which allows the EAP to boost overall speeds up to 3550 Mbps (2402 Mbps on a 5 GHz band and 1148 Mbps on a 2.4 GHz band). With 8 spatial streams, multi-user throughput is incredibly increased to drive more applications.
Armed with a 2.5 Gigabit Ethernet Port, the EAP660 HD delivers exceptional multi-gigabit performance to support the insatiable demand for better and faster Wi-Fi. Compatibility with standard 802.3at PoE+ is ideal for flexible deployment.
Funkcijos
Ultra-fast Wi-Fi 6 speeds
High-density connectivity
Integrated into Omada SDN
Centralized management
2.5G port
Seamless roaming
PoE+ support
Secure Guest Network