TP-LINK EAP650-Desktop Omada AX3000 Desktop Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP650-Desktop
Prekės kodas (MPN): EAP650-Desktop
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 150,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 209.00 mm |
| Gross height (mm): | 97.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 177.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 209.00 mm |
| Gross height (mm): | 97.00 mm |
| Gross weight: | 0.96 kg |
| Gross width (mm): | 177.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |