TP-LINK EAP625-Outdoor HD AX1800 Indoor/Outdoor Dual-Band Wi-Fi 6 Access Point
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP625-Outdoor HD
Prekės kodas (MPN): EAP625-Outdoor HD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 250,61 € | ||
| S2 | - / - | 245,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 342.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 1.41 kg |
| Gross width (mm): | 217.00 mm |
| Net weight: | 1.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The TP-Link Omada EAP625-Outdoor HD V1 is a wireless access point designed to provide robust, high-speed Internet connectivity in outdoor environments. This device is equipped with Wi-Fi 6 technology, ensuring fast data transfer rates of up to 1.8 Gbps and support for over 1000 concurrent clients. Its rugged design is IP67 rated, making it waterproof and weatherproof, suitable for any outdoor setting. With advanced security features including WPA3 encryption and multiple authentication methods, the EAP625-Outdoor HD V1 ensures a secure network environment. It also offers efficient network management through Omada Mesh technology, seamless roaming, and cloud management capabilities, allowing for easy network expansion and maintenance. Whether for a cafe terrace, an outdoor pool area, or a campus courtyard, the TP-Link Omada EAP625-Outdoor HD V1 is a suitable solution for extending high-performance wireless access to the great outdoors. Funkcijos IP67-rated waterproof and weatherproof design for outdoor use Supports Wi-Fi 6 technology for faster speeds and reduced congestion Up to 1.8 Gbps data transfer rate with dual-band support Advanced security with WPA3 encryption and multiple authentication methods Cloud-managed with Omada Mesh technology for easy network expansion |
| Gross depth (mm): | 342.00 mm |
| Gross height (mm): | 76.00 mm |
| Gross weight: | 1.41 kg |
| Gross width (mm): | 217.00 mm |
| Net weight: | 1.31 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The TP-Link Omada EAP625-Outdoor HD V1 is a wireless access point designed to provide robust, high-speed Internet connectivity in outdoor environments. This device is equipped with Wi-Fi 6 technology, ensuring fast data transfer rates of up to 1.8 Gbps and support for over 1000 concurrent clients. Its rugged design is IP67 rated, making it waterproof and weatherproof, suitable for any outdoor setting.
With advanced security features including WPA3 encryption and multiple authentication methods, the EAP625-Outdoor HD V1 ensures a secure network environment. It also offers efficient network management through Omada Mesh technology, seamless roaming, and cloud management capabilities, allowing for easy network expansion and maintenance. Whether for a cafe terrace, an outdoor pool area, or a campus courtyard, the TP-Link Omada EAP625-Outdoor HD V1 is a suitable solution for extending high-performance wireless access to the great outdoors.
Funkcijos
IP67-rated waterproof and weatherproof design for outdoor use
Supports Wi-Fi 6 technology for faster speeds and reduced congestion
Up to 1.8 Gbps data transfer rate with dual-band support
Advanced security with WPA3 encryption and multiple authentication methods
Cloud-managed with Omada Mesh technology for easy network expansion