TP-Link EAP620 TP-Link EAP620 AX1800 Ceiling Mount WiFi 6 Access Point
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP620 HD(EU)
Prekės kodas (MPN): EAP620 HD(EU)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 166,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 305.00 mm |
| Gross weight: | 1.26 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 390.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| MU-MiMO: | |
| POE: | |
| Warranty: | 60 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 305.00 mm |
| Gross weight: | 1.26 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.86 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 390.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | |
| Ethernet LAN data rates: | |
| Wi-Fi band: | |
| MU-MiMO: | |
| POE: | |
| Warranty: | 60 month(s) |