TP-LINK EAP211-Bridge KIT 5GHz AC867 Indoor/Outdoor Access Point
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): EAP211-Bridge KIT
Prekės kodas (MPN): EAP211-Bridge KIT
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 175,07 € | |
| S2 | - / - | - | 171,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 266.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 1.42 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas The TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 is a versatile network solution designed to meet the demands of both indoor and outdoor environments. With its rugged, weatherproof design and capability to operate in temperatures ranging from -40 °C to 70 °C, it ensures reliable performance in any setting. This wireless bridge supports a high data transfer rate of up to 867 Mbps on the 5 GHz band, facilitated by 2x2 MU-MIMO and beamforming technology for efficient, focused connectivity. Security is a priority, with multiple encryption algorithms and MAC address authentication to protect your network. Additionally, its cloud-managed feature simplifies setup and management, while advanced functions like Quality of Service (QoS) and VLAN support optimize network performance. Whether you're extending your Wi-Fi to cover large outdoor areas or ensuring robust indoor connectivity, the TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 is engineered to deliver. Funkcijos Cloud-managed for easy setup and control Supports up to 867 Mbps data transfer rate on the 5 GHz band for high-speed connectivity Rugged design with IP65 rating, suitable for both indoor and outdoor deployment Features 2x2 MU-MIMO and beamforming technology for enhanced wireless performance Offers advanced security protocols including WPA2-Enterprise and MAC address authentication |
| Gross depth (mm): | 266.00 mm |
| Gross height (mm): | 96.00 mm |
| Gross weight: | 1.42 kg |
| Gross width (mm): | 234.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
The TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 is a versatile network solution designed to meet the demands of both indoor and outdoor environments. With its rugged, weatherproof design and capability to operate in temperatures ranging from -40 °C to 70 °C, it ensures reliable performance in any setting. This wireless bridge supports a high data transfer rate of up to 867 Mbps on the 5 GHz band, facilitated by 2x2 MU-MIMO and beamforming technology for efficient, focused connectivity. Security is a priority, with multiple encryption algorithms and MAC address authentication to protect your network. Additionally, its cloud-managed feature simplifies setup and management, while advanced functions like Quality of Service (QoS) and VLAN support optimize network performance. Whether you're extending your Wi-Fi to cover large outdoor areas or ensuring robust indoor connectivity, the TP-Link Omada EAP211-Bridge KIT V1 is engineered to deliver.
Funkcijos
Cloud-managed for easy setup and control
Supports up to 867 Mbps data transfer rate on the 5 GHz band for high-speed connectivity
Rugged design with IP65 rating, suitable for both indoor and outdoor deployment
Features 2x2 MU-MIMO and beamforming technology for enhanced wireless performance
Offers advanced security protocols including WPA2-Enterprise and MAC address authentication