TP-LINK Dual-Band Wi-Fi 6 Router Archer AX23 AX1800 802.11ax, 1201+574 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, Antennas quantity 4
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 55,68 € | |
| S2 | - / - | - | 54,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 330 mm |
| Gross height (mm): | 75 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 242 mm |
| Net weight: | 0.498 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.332 kg |
| Volume (m3): | 0.0059895 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | External |
| Producer product name: | Archer AX23 AX1800 |
| Producer product family: | Dual-Band Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| WAN connection: | 1× Gigabit WAN Port |
| Processor model: | Dual-Core CPU |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 395 mm |
| Net weight master carton: | 8.3 kg |
| Tare weight master carton: | 1.175 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas The 6th generation of Wi-Fi technology brings faster speeds, less lag, and higher capacity, enabling more simultaneous connections on your home network. Funkcijos Super-fast 1.8Gbps Wi-Fi - enjoy smooth 4K streaming and downloading with super-fast Wi-Fi speeds Connect more devices - communicates with more devices using OFDMA while simultaneously reducing lag Broader coverage - improved algorithm, beamforming, and high-performance antennas enhance the Wi-Fi coverage performance The next-gen high-efficiency chipset provides fast and stable Wi-Fi while saving power consumption Parental controls - enjoy the most versatile parental controls features among all routers, including URL blocking, profile management, pausing, and more Works with most ISPs - compatible with most ISPs with extra L2TP/PPTP support Use with OneMesh extenders to get whole-home coverage and enjoy smooth roaming between signals Set up your router in minutes with the powerful TP-Link Tether App Supports all previous 802.11 standards Wi-Fi devices |
| Gross depth (mm): | 330 mm |
| Gross height (mm): | 75 mm |
| Gross weight: | 0.83 kg |
| Gross width (mm): | 242 mm |
| Net weight: | 0.498 kg |
| Packing quantity: | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 312 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.332 kg |
| Volume (m3): | 0.0059895 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | External |
| Producer product name: | Archer AX23 AX1800 |
| Producer product family: | Dual-Band Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| WAN connection: | 1× Gigabit WAN Port |
| Processor model: | Dual-Core CPU |
| Gross depth master carton: | 500 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 395 mm |
| Net weight master carton: | 8.3 kg |
| Tare weight master carton: | 1.175 kg |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
The 6th generation of Wi-Fi technology brings faster speeds, less lag, and higher capacity, enabling more simultaneous connections on your home network.
Funkcijos
Super-fast 1.8Gbps Wi-Fi - enjoy smooth 4K streaming and downloading with super-fast Wi-Fi speeds
Connect more devices - communicates with more devices using OFDMA while simultaneously reducing lag
Broader coverage - improved algorithm, beamforming, and high-performance antennas enhance the Wi-Fi coverage performance
The next-gen high-efficiency chipset provides fast and stable Wi-Fi while saving power consumption
Parental controls - enjoy the most versatile parental controls features among all routers, including URL blocking, profile management, pausing, and more
Works with most ISPs - compatible with most ISPs with extra L2TP/PPTP support
Use with OneMesh extenders to get whole-home coverage and enjoy smooth roaming between signals
Set up your router in minutes with the powerful TP-Link Tether App
Supports all previous 802.11 standards Wi-Fi devices