TP-LINK Dual Band Router Archer C54 802.11ac 300+867 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 Mesh Support No MU-MiMO Yes No mobile broadband Antenna type 4xFixed
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 15 vnt. 2026-06-05 - / 15 vnt. | - | 29,35 € | |
| S2 | - / - | - | 28,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 247.00 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Gross weight: | 0.502 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.302 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.2 kg |
| Volume (m3): | 0.0040755 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Paper/Pasteboard: | 400 g |
| Plastic (No PET): | 90 g |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | Archer C54 |
| Producer product family: | Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Palette Qty: | 424 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Enjoy internet with the dual-band Wi-Fi and 4 fast LAN ports. Equipped with 4 omni-directional antennas, Archer C54 generates a 2.4 GHz Wi-Fi across your house and a fast 5 GHz Wi-Fi, letting the whole family enjoy reliable Wi-Fi on every device. Funkcijos Beamforming Wi-Fi speeds ideal for 4K MU-MIMO Versatile management |
| Gross depth (mm): | 247.00 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Gross weight: | 0.502 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.302 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.2 kg |
| Volume (m3): | 0.0040755 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Paper/Pasteboard: | 400 g |
| Plastic (No PET): | 90 g |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+867 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | Archer C54 |
| Producer product family: | Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Palette Qty: | 424 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Enjoy internet with the dual-band Wi-Fi and 4 fast LAN ports. Equipped with 4 omni-directional antennas, Archer C54 generates a 2.4 GHz Wi-Fi across your house and a fast 5 GHz Wi-Fi, letting the whole family enjoy reliable Wi-Fi on every device.
Funkcijos
Beamforming
Wi-Fi speeds ideal for 4K
MU-MIMO
Versatile management