TP-LINK Dual Band Router Archer C24 802.11ac 300+433 Mbit/s 10/100 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) ports 4 Mesh Support No MU-MiMO Yes No mobile broadband Antenna type 4xFixed
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | - | 25,18 € | |
| S2 | 8 vnt. 1-5 d.d. 8 / - vnt. |
- | 24,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 245 mm |
| Gross height (mm): | 225 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.29 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.004134375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+433 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | Archer C24 |
| Producer product family: | Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Gross depth master carton: | 510 mm |
| Gross width master carton: | 470 mm |
| Gross height master carton: | 445 mm |
| Net weight master carton: | 9.8 kg |
| Tare weight master carton: | 1.813 kg |
| Palette Qty: | 320 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Press play and forget about buffering with the Archer C24. The Wireless AC router's superior coverage lets you enjoy a high-speed network for all of your internet needs, whether for work or play. With rates up to 300 Mbps, the 2.4 GHz band is perfect for sending emails, browsing the web, listening to music and so on. For more demanding applications, the 5 GHz band delivers up to 433 Mbps for HD streaming and gaming. Funkcijos Multi-mode function Fast, reliable connection Versatile management |
| Gross depth (mm): | 245 mm |
| Gross height (mm): | 225 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 75 mm |
| Net weight: | 0.29 kg |
| Packing quantity: | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 160.00 g |
| Plastic (No PET): | 40.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Volume (m3): | 0.004134375 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 300+433 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| Antenna type: | 4xFixed |
| Producer product name: | Archer C24 |
| Producer product family: | Dual Band Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Gross depth master carton: | 510 mm |
| Gross width master carton: | 470 mm |
| Gross height master carton: | 445 mm |
| Net weight master carton: | 9.8 kg |
| Tare weight master carton: | 1.813 kg |
| Palette Qty: | 320 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Press play and forget about buffering with the Archer C24. The Wireless AC router's superior coverage lets you enjoy a high-speed network for all of your internet needs, whether for work or play. With rates up to 300 Mbps, the 2.4 GHz band is perfect for sending emails, browsing the web, listening to music and so on. For more demanding applications, the 5 GHz band delivers up to 433 Mbps for HD streaming and gaming.
Funkcijos
Multi-mode function
Fast, reliable connection
Versatile management