TP-LINK Deco X60 AX3000 WiFi 6 Mesh 2-pc
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X60(2-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X60(2-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 310,34 € | ||
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. |
316,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X60 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Content filtering, manageable, IPv6 support, Intrusion Prevention System (IPS), parental control, Access P |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 590 g |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Eliminate weak signal areas with a clearer, stronger whole home Wi-Fi signal generated from Wi-Fi 6. No more searching around for a stable connection. Funkcijos Immersive streaming, no more buffering Improved capacity for more connections Unrivaled Wi-Fi 6 speed up to 3000 Mbps |
| Product description: | TP-Link Deco X60 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Content filtering, manageable, IPv6 support, Intrusion Prevention System (IPS), parental control, Access P |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 590 g |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Eliminate weak signal areas with a clearer, stronger whole home Wi-Fi signal generated from Wi-Fi 6. No more searching around for a stable connection.
Funkcijos
Immersive streaming, no more buffering
Improved capacity for more connections
Unrivaled Wi-Fi 6 speed up to 3000 Mbps