TP-LINK Deco X50 (3-pack) AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 211,76 € | ||
| S2 | - / - | 208,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 369.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 2.28 kg |
| Gross width (mm): | 277.00 mm |
| Net weight: | 2.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | Deco X50 (3-pack) |
| Producer product family: | Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Plug and Play: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Multiscenario mesh Wi-Fi meets all your needs. AX3000 whole home mesh Wi-Fi 6 system with PoE. Funkcijos Multiple installation options Ideal for non-stop entertainments Powerful AX3000 dual-band Wi-Fi speed Multi-Gig 2.5 Gbps PoE port Power over Ethernet for simplified network deployment Cover every corner of your home Engineered for more devices Intelligent networking for a smarter home Seamless roaming with one Wi-Fi name Compact design, easy to mount |
| Gross depth (mm): | 369.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 2.28 kg |
| Gross width (mm): | 277.00 mm |
| Net weight: | 2.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+2402 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | Deco X50 (3-pack) |
| Producer product family: | Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Plug and Play: | |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Multiscenario mesh Wi-Fi meets all your needs. AX3000 whole home mesh Wi-Fi 6 system with PoE.
Funkcijos
Multiple installation options
Ideal for non-stop entertainments
Powerful AX3000 dual-band Wi-Fi speed
Multi-Gig 2.5 Gbps PoE port
Power over Ethernet for simplified network deployment
Cover every corner of your home
Engineered for more devices
Intelligent networking for a smarter home
Seamless roaming with one Wi-Fi name
Compact design, easy to mount