TP-Link Deco X20 Mesh WiFi unit
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X20(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X20(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 82,72 € | |
| S1 | - / - | - | 83,37 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X20 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
Aprašymas Armed with Wi-Fi 6 technology, Deco whole home mesh Wi-Fi is designed to deliver a huge boost in coverage, speed, and total capacity. Get on the mesh Wi-Fi to enjoy the future network that loads faster and connects more. Funkcijos Enhanced whole home coverage Seamless roaming Connects over 150 devices Faster Wi-Fi 6 speed Greatly reduced lag |
| Product description: | TP-Link Deco X20 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
Aprašymas
Armed with Wi-Fi 6 technology, Deco whole home mesh Wi-Fi is designed to deliver a huge boost in coverage, speed, and total capacity. Get on the mesh Wi-Fi to enjoy the future network that loads faster and connects more.
Funkcijos
Enhanced whole home coverage
Seamless roaming
Connects over 150 devices
Faster Wi-Fi 6 speed
Greatly reduced lag