TP-LINK Deco X20-DSL Modem Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X20-DSL(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X20-DSL(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 155,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X20-DSL V1 - wireless router - DSL modem - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - DSL modem - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Digital signaling protocol: | ADSL, VDSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.8 Gbps |
| Performance: | Maximum throughput (5 GHz): 1201 Mbps Maximum throughput (2.4 GHz): 57 |
| Capacity: | Connected devices: 150 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, PPPoA, IPoA, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, DS-Lite |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Remote management protocol: | DHCP |
| Features: | IGMP snooping, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, Mesh networki |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.6 A |
| Dimensions (wxdxh): | 10.5 cm x 10.5 cm x 16.7 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Deco X20-DSL is a complete solution for accessible internet and an excellent whole-home WiFi experience. It features a built-in DSL modem, WiFi 6, and TP-Link Mesh tech. Enjoy lag-free internet activities such as 4K streaming, cloud-gaming, and video calls with the latest Super VDSL standard (profile 35b) featuring boosted downstream by up to 350Mbps. Funkcijos Super VDSL2 speed Fully Gigabit Ethernet TP-Link HomeShield True seamless roaming Mesh WiFi |
| Product description: | TP-Link Deco X20-DSL V1 - wireless router - DSL modem - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - DSL modem - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Digital signaling protocol: | ADSL, VDSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.8 Gbps |
| Performance: | Maximum throughput (5 GHz): 1201 Mbps Maximum throughput (2.4 GHz): 57 |
| Capacity: | Connected devices: 150 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, PPPoA, IPoA, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, DS-Lite |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Remote management protocol: | DHCP |
| Features: | IGMP snooping, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, Mesh networki |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.6 A |
| Dimensions (wxdxh): | 10.5 cm x 10.5 cm x 16.7 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Deco X20-DSL is a complete solution for accessible internet and an excellent whole-home WiFi experience. It features a built-in DSL modem, WiFi 6, and TP-Link Mesh tech.
Enjoy lag-free internet activities such as 4K streaming, cloud-gaming, and video calls with the latest Super VDSL standard (profile 35b) featuring boosted downstream by up to 350Mbps.
Funkcijos
Super VDSL2 speed
Fully Gigabit Ethernet
TP-Link HomeShield
True seamless roaming Mesh WiFi