TP-LINK Deco X20-4G Mesh WiFi Router 4G
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X20-4G
Prekės kodas (MPN): DECO X20-4G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 205,50 € | ||
| S1 | - / - | 210,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X20-4G V1 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - wireless cellular modem |
| Enclosure type: | Desktop |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, DC-HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Parental control, firmware upgradable, Mesh networking, Quality of Service (QoS), port forwarding, reset b |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 10.5 cm x 10.5 cm x 16.7 cm |
| Weight: | 120 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Armed with a built-in 4G+ modem, Wi-Fi 6, and TP-Link Mesh technology, Deco X20-4G delivers hassle-free 4G Internet sharing with a superior whole-home mesh Wi-Fi experience. Plug your SIM card in and enjoy! Funkcijos Internet everywhere with 4G+ speed - provides Wi-Fi 6 Mesh coverage through 4G+ CAT6 access Superior Wi-Fi 6 speeds up to 1.8 Gbps - 1201 Mbps (5 GHz) and 574 Mbps (2.4 GHz) dual band Wi-Fi with Wi-Fi 6 technology Fully Gigabit Ethernet - 3x Gigabit WAN/LAN Ethernet ports provide flexible Internet access at warp speed TP-Link HomeShield - real-time IoT and network protection, robust Parental Controls, and comprehensive reports 3G/4G failover - flexible access from Ethernet to 3G/4G to prevent data loss |
| Product description: | TP-Link Deco X20-4G V1 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - wireless cellular modem |
| Enclosure type: | Desktop |
| Mobile communication protocol: | UMTS, HSPA, DC-HSPA+, FDD LTE, TDD LTE |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Parental control, firmware upgradable, Mesh networking, Quality of Service (QoS), port forwarding, reset b |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 10.5 cm x 10.5 cm x 16.7 cm |
| Weight: | 120 g |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Armed with a built-in 4G+ modem, Wi-Fi 6, and TP-Link Mesh technology, Deco X20-4G delivers hassle-free 4G Internet sharing with a superior whole-home mesh Wi-Fi experience. Plug your SIM card in and enjoy!
Funkcijos
Internet everywhere with 4G+ speed - provides Wi-Fi 6 Mesh coverage through 4G+ CAT6 access
Superior Wi-Fi 6 speeds up to 1.8 Gbps - 1201 Mbps (5 GHz) and 574 Mbps (2.4 GHz) dual band Wi-Fi with Wi-Fi 6 technology
Fully Gigabit Ethernet - 3x Gigabit WAN/LAN Ethernet ports provide flexible Internet access at warp speed
TP-Link HomeShield - real-time IoT and network protection, robust Parental Controls, and comprehensive reports
3G/4G failover - flexible access from Ethernet to 3G/4G to prevent data loss