TP-LINK Deco X20 2-pc Mesh WiFi Set
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X20(2-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X20(2-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 156,31 € | |
| S1 | - / - | - | 160,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X20 V2 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 370 sq.m |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Antivirus analysis, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Acces |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 1.17 kg |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Funkcijos Faster connections Connect more devices Boosted seamless coverage Ultra-low latency One unified network Total security Setup made easier than ever |
| Product description: | TP-Link Deco X20 V2 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 370 sq.m |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Antivirus analysis, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Acces |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIED 6 |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 1.17 kg |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Funkcijos
Faster connections
Connect more devices
Boosted seamless coverage
Ultra-low latency
One unified network
Total security
Setup made easier than ever