TP-LINK Deco X10-4G(1-pack) 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router | TP-LINK 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router | Deco X10-4G (1-pack) | 802.11ax | 1201 Mbit/s | Mesh Support No | MU-MiMO No
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 107,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 126.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 1.15 kg |
| Gross width (mm): | 116.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Ethernet LAN data rates: | 1201 Mbit/s |
| Producer product name: | Deco X10-4G (1-pack) |
| Producer product family: | 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Palette Qty: | 493 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 126.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 1.15 kg |
| Gross width (mm): | 116.00 mm |
| Net weight: | 0.85 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Ethernet LAN data rates: | 1201 Mbit/s |
| Producer product name: | Deco X10-4G (1-pack) |
| Producer product family: | 4G+ AX1500 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Palette Qty: | 493 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |