TP-Link Deco BE25-Outdoor(1-pack) Deco 7 Outdoor BE5000 Outdoor / Indoor Mesh WiFi 7 Router | TP-LINK
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): Deco BE25-Outdoor(1-pack)
Prekės kodas (MPN): Deco BE25-Outdoor(1-pack)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 200,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 1.65 kg |
| Gross width (mm): | 121 mm |
| Net weight: | 1.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 443.00 g |
| Plastic (No PET): | 111.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.55 kg |
| Volume (m3): | 0.00286165 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 602 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 215.00 mm |
| Gross weight: | 1.65 kg |
| Gross width (mm): | 121 mm |
| Net weight: | 1.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 443.00 g |
| Plastic (No PET): | 111.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.55 kg |
| Volume (m3): | 0.00286165 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 602 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |