TP-LINK C1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System Deco E4 (2-pack) 802.11ac, 867+300 Mbit/s, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, Mesh Support Yes, MU-MiMO Yes, Antenna type 2xInternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | - | 79,03 € | |
| S2 | - / - | - | 77,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 365.00 mm |
| Gross height (mm): | 241.00 mm |
| Gross weight: | 1.73 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | Deco E4 (2-pack) |
| Producer product family: | C1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Deco E4 is a simple way to guarantee a strong Wi-Fi signal in every corner of your home. Want more coverage? Simply add another Deco. Funkcijos Seamless roaming with one Wi-Fi name No more buffering Maximum wireless flexibility |
| Gross depth (mm): | 365.00 mm |
| Gross height (mm): | 241.00 mm |
| Gross weight: | 1.73 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.43 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240.00 g |
| Plastic (No PET): | 60.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 867+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 2xInternal |
| Producer product name: | Deco E4 (2-pack) |
| Producer product family: | C1200 Whole Home Mesh Wi-Fi System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ac |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Deco E4 is a simple way to guarantee a strong Wi-Fi signal in every corner of your home. Want more coverage? Simply add another Deco.
Funkcijos
Seamless roaming with one Wi-Fi name
No more buffering
Maximum wireless flexibility