TP-LINK BE19000 Tri Band Wi-Fi 7 Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER BE800
Prekės kodas (MPN): ARCHER BE800
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 733,13 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer BE800 V1 - wireless router - Wi-Fi 7 - desktop |
| Device type: | Wireless router - mesh - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, 10 Gigabit Ethernet, |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Data transfer rate: | 19 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 1376 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 5760 |
| Capacity: | Streams: 12 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, OpenVPN |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Remote management protocol: | HTTP, DHCP |
| Features: | NAT support, DFS support, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, Qo |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, I |
| Dimensions (wxdxh): | 30.2 cm x 26.25 cm x 9.6 cm |
| Weight: | 2.16 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Wi-Fi 7 has arrived with jaw-dropping performance - offering accelerated throughput, lower latency, stronger anti-jamming, and higher efficiency. Join the pros and experience the sheer performance of the next-generation of Wi-Fi. Funkcijos With powerful Wi-Fi 7 performance, lightning-fast wired connections, great design, and LED screen Lightning-fast 19 Gbps tri-band Wi-Fi 7: enables your devices to run at full speed Enjoy fluent 4K/8K streaming, immersive AR/VR gaming, and lightning-fast downloads Multi-Link Operation (MLO): increases throughput, reduces latency, and improves reliability for emerging applications Dual 10G ports: 1x 10 Gbps Ethernet/Fiber Combo WAN/LAN port + 1x 10 Gbps WAN/LAN port + 4x 2.5 Gbps ports + 1x USB 3.0 port ensure max flexibility and boosted throughput Maximized coverage: proprietary Wi-Fi optimization and 8x optimally positioned antennas along with Beamforming deliver more capacity, stronger and more reliable connections, and less interference TP-Link HomeShield: enhanced security defends against cyber threats |
| Product description: | TP-Link Archer BE800 V1 - wireless router - Wi-Fi 7 - desktop |
| Device type: | Wireless router - mesh - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, 10 Gigabit Ethernet, |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Data transfer rate: | 19 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 1376 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 5760 |
| Capacity: | Streams: 12 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, OpenVPN |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Remote management protocol: | HTTP, DHCP |
| Features: | NAT support, DFS support, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, Qo |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, I |
| Dimensions (wxdxh): | 30.2 cm x 26.25 cm x 9.6 cm |
| Weight: | 2.16 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Wi-Fi 7 has arrived with jaw-dropping performance - offering accelerated throughput, lower latency, stronger anti-jamming, and higher efficiency. Join the pros and experience the sheer performance of the next-generation of Wi-Fi.
Funkcijos
With powerful Wi-Fi 7 performance, lightning-fast wired connections, great design, and LED screen
Lightning-fast 19 Gbps tri-band Wi-Fi 7: enables your devices to run at full speed
Enjoy fluent 4K/8K streaming, immersive AR/VR gaming, and lightning-fast downloads
Multi-Link Operation (MLO): increases throughput, reduces latency, and improves reliability for emerging applications
Dual 10G ports: 1x 10 Gbps Ethernet/Fiber Combo WAN/LAN port + 1x 10 Gbps WAN/LAN port + 4x 2.5 Gbps ports + 1x USB 3.0 port ensure max flexibility and boosted throughput
Maximized coverage: proprietary Wi-Fi optimization and 8x optimally positioned antennas along with Beamforming deliver more capacity, stronger and more reliable connections, and less interference
TP-Link HomeShield: enhanced security defends against cyber threats