TP-LINK AXE5400 Whole Home Mesh Wi-Fi
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO XE75(3-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO XE75(3-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 457,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco XE75 V3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 7,200 sq.ft |
| Wan ports qty: | 3 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Data transfer rate: | 5400 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: up to 200 Streams: 6 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Auto-sensing per device, IGMP snooping, SPI, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos at |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.6 A |
| Dimensions (wxdxh): | 10.5 cm x 10.5 cm x 16.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos Supports Wi-Fi 6E for faster speeds and reduced latency Covers up to 7,200 sq.ft with three routers for extensive coverage Includes advanced security features like WPA3 encryption and IPS AI-Driven Mesh technology optimizes connectivity and performance Voice-controlled via Alexa for convenient network management |
| Product description: | TP-Link Deco XE75 V3 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 7,200 sq.ft |
| Wan ports qty: | 3 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz |
| Data transfer rate: | 5400 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: up to 200 Streams: 6 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Auto-sensing per device, IGMP snooping, SPI, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos at |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.6 A |
| Dimensions (wxdxh): | 10.5 cm x 10.5 cm x 16.9 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Funkcijos
Supports Wi-Fi 6E for faster speeds and reduced latency
Covers up to 7,200 sq.ft with three routers for extensive coverage
Includes advanced security features like WPA3 encryption and IPS
AI-Driven Mesh technology optimizes connectivity and performance
Voice-controlled via Alexa for convenient network management