TP-LINK AXE5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Gaming Router | Archer GXE75 | 802.11ax | 2402 Mbit/s | Mesh Support No | MU-MiMO No | No mobile broadband
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 218,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 141.50 mm |
| Gross weight: | 2.27 kg |
| Gross width (mm): | 261.50 mm |
| Net weight: | 2.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 78 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 2402 Mbit/s |
| Producer product name: | Archer GXE75 |
| Producer product family: | AXE5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Gaming Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 141.50 mm |
| Gross weight: | 2.27 kg |
| Gross width (mm): | 261.50 mm |
| Net weight: | 2.07 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 190.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 78 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 2402 Mbit/s |
| Producer product name: | Archer GXE75 |
| Producer product family: | AXE5400 Tri-Band Wi-Fi 6E Gaming Router |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | No |
| Warranty: | 36 month(s) |