TP-LINK AX7800 Tri-Band Wi-Fi 6 Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX95
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX95
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 318,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer AX95 V1 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 3-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ether |
| Frequency band: | 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) |
| Data transfer rate: | 7.8 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4804 |
| Capacity: | Streams: 8 Connected devices: 200+ |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, FTP, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, OpenVPN |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Remote management protocol: | HTTP, HTTPS, DHCP |
| Features: | NAT support, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, ACL support, Qo |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, W |
| Dimensions (wxdxh): | 27.73 cm x 18.39 cm x 5.73 cm |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Combining tri-band Wi-Fi with high-tech Wi-Fi 6, Archer AX95 provides eight simultaneous data streams to deliver speeds up to 7.8 Gbps, achieving higher efficiency and lower congestion. Funkcijos Faster tri-band AX7800 Wi-Fi 6 Ultra connectivity Maximized coverage More devices with less lag Powerful CPU Refined security |
| Product description: | TP-Link Archer AX95 V1 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 3-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ether |
| Frequency band: | 2.4 GHz (1 band) / 5 GHz (2 bands) |
| Data transfer rate: | 7.8 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4804 |
| Capacity: | Streams: 8 Connected devices: 200+ |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, FTP, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6, OpenVPN |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa |
| Remote management protocol: | HTTP, HTTPS, DHCP |
| Features: | NAT support, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, ACL support, Qo |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, W |
| Dimensions (wxdxh): | 27.73 cm x 18.39 cm x 5.73 cm |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Combining tri-band Wi-Fi with high-tech Wi-Fi 6, Archer AX95 provides eight simultaneous data streams to deliver speeds up to 7.8 Gbps, achieving higher efficiency and lower congestion.
Funkcijos
Faster tri-band AX7800 Wi-Fi 6
Ultra connectivity
Maximized coverage
More devices with less lag
Powerful CPU
Refined security