TP-LINK AX6000 Wi-Fi 6 Router Broadcom
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX6000
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX6000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 293,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer AX6000 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 8-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 1148 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4804 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Firewall protection, Stateful Packet Inspection (SPI), DoS attack prevention, dynamic DNS server, MAC addr |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 26.1 cm x 26.1 cm x 6.02 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas The Archer AX6000 is TP-Link's first router with next-generation 802.11ax Wi-Fi technology. Take your Wi-Fi to the next level while being backward compatible with 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi standards. With OFDMA and MU-MIMO technology, the Archer AX6000 provides higher capacity and throughput in dense usage environments, greatly increasing the number of connected devices. Eight high-gain external antennas deliver a strong Wi-Fi signal throughout your home. Funkcijos Far-reaching Wi-Fi coverage Ultra connectivity Highly efficient Intelligent connection |
| Product description: | TP-Link Archer AX6000 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 8-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 1148 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4804 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | Firewall protection, Stateful Packet Inspection (SPI), DoS attack prevention, dynamic DNS server, MAC addr |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 26.1 cm x 26.1 cm x 6.02 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
The Archer AX6000 is TP-Link's first router with next-generation 802.11ax Wi-Fi technology. Take your Wi-Fi to the next level while being backward compatible with 802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi standards. With OFDMA and MU-MIMO technology, the Archer AX6000 provides higher capacity and throughput in dense usage environments, greatly increasing the number of connected devices. Eight high-gain external antennas deliver a strong Wi-Fi signal throughout your home.
Funkcijos
Far-reaching Wi-Fi coverage
Ultra connectivity
Highly efficient
Intelligent connection