TP-LINK AX5400 Whole Home Mesh Wi-Fi
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X73-DSL(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X73-DSL(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 202,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link DECO X73-DSL V1 - wireless router - DSL modem - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - DSL modem - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Digital signaling protocol: | ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 |
| Wan ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (5 GHz): 4804 Mbps Maximum throughput (2.4 GHz): 57 |
| Capacity: | Connected devices: 200 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, PPPoA, IPoA, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP |
| Features: | Auto-sensing per device, IGMP snooping, Stateful Packet Inspection (SPI), Intrusion Prevention System (IPS |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIE |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.8 A |
| Dimensions (wxdxh): | 13 cm x 12.3 cm x 21.05 cm |
TP-LINK AX5400 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Modem Router |
| Product description: | TP-Link DECO X73-DSL V1 - wireless router - DSL modem - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - DSL modem - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Digital signaling protocol: | ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 |
| Wan ports qty: | 4 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum throughput (5 GHz): 4804 Mbps Maximum throughput (2.4 GHz): 57 |
| Capacity: | Connected devices: 200 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, PPPoA, IPoA, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP |
| Features: | Auto-sensing per device, IGMP snooping, Stateful Packet Inspection (SPI), Intrusion Prevention System (IPS |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, Wi-Fi CERTIFIE |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.8 A |
| Dimensions (wxdxh): | 13 cm x 12.3 cm x 21.05 cm |
TP-LINK AX5400 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 Modem Router