TP-LINK AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Unit Deco X50 (1-pack) 802.11ax, 574+2402 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 3, Mesh Support Yes, MU-MiMO Yes, Antenna type Internal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-06-05 - / 2 vnt. | - | 95,87 € | |
| S2 | - / - | - | 93,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 2.40 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Paper/Pasteboard: | 390.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+2402 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | Deco X50 (1-pack) |
| Producer product family: | AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Unit |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos Superior wireless speed – combines wireless speeds up to 2402Mbps over 5 GHz, and 574 Mbps over 2.4 GHz TP-Link HomeShield: real-time IoT and network protection, robust parental controls, and comprehensive reports 3G/4G failover: flexible access from Ethernet to 3G/4G to prevent data loss |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 120.00 mm |
| Gross weight: | 2.40 kg |
| Gross width (mm): | 110.00 mm |
| Net weight: | 2.00 kg |
| Paper/Pasteboard: | 390.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.40 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Wi-Fi data rate (max): | 574+2402 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | Deco X50 (1-pack) |
| Producer product family: | AX3000 Whole Home Mesh WiFi 6 Unit |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 3 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 2 |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax/ac/n/a 5 GHz; 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz |
| 5 GHz: | Yes |
| 2.4 GHz: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Funkcijos
Superior wireless speed – combines wireless speeds up to 2402Mbps over 5 GHz, and 574 Mbps over 2.4 GHz
TP-Link HomeShield: real-time IoT and network protection, robust parental controls, and comprehensive reports
3G/4G failover: flexible access from Ethernet to 3G/4G to prevent data loss