TP-LINK AX3000 Whole-Home Mesh Wi-Fi Sys
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X60(3-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X60(3-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 441,40 € | ||
| S1 | - / - | 450,19 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X60 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 3.03 kg |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Eliminate weak signal areas with a clearer, stronger whole home Wi-Fi signal generated from Wi-Fi 6. No more searching around for a stable connection. Funkcijos Immersive streaming, no more buffering Improved capacity for more connections Unrivaled Wi-Fi 6 speed up to 3000 Mbps |
| Product description: | TP-Link Deco X60 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IPv6 support, parental control, Access Point operational mode, Wi-Fi Multimedia (WMM) support, Quality of |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 3.03 kg |
| System requirements: | Android 4.4 (KitKat) or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Eliminate weak signal areas with a clearer, stronger whole home Wi-Fi signal generated from Wi-Fi 6. No more searching around for a stable connection.
Funkcijos
Immersive streaming, no more buffering
Improved capacity for more connections
Unrivaled Wi-Fi 6 speed up to 3000 Mbps