TP-LINK AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System Deco X60 (2-pack) 802.11ax, 2402+574 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 2, Mesh Support Yes, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xInternal per
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 316,80 € | ||
| S2 | - / - | 310,34 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 314.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 2.22 kg |
| Gross width (mm): | 276.50 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 336.00 g |
| Plastic (No PET): | 84.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.42 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4xInternal per Deco uni |
| Producer product name: | Deco X60 (2-pack) |
| Producer product family: | AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Eliminate weak signal areas with a clearer, stronger whole home Wi-Fi signal generated from Wi-Fi 6. No more searching around for a stable connection. Funkcijos Immersive streaming, no more buffering Improved capacity for more connections Unrivaled Wi-Fi 6 speed up to 3000 Mbps |
| Gross depth (mm): | 314.00 mm |
| Gross height (mm): | 125.00 mm |
| Gross weight: | 2.22 kg |
| Gross width (mm): | 276.50 mm |
| Net weight: | 1.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 336.00 g |
| Plastic (No PET): | 84.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.42 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wi-Fi data rate (max): | 2402+574 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4xInternal per Deco uni |
| Producer product name: | Deco X60 (2-pack) |
| Producer product family: | AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6 System |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | Yes |
| Mobile Broadband: | |
| MU-MiMO: | Yes |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Eliminate weak signal areas with a clearer, stronger whole home Wi-Fi signal generated from Wi-Fi 6. No more searching around for a stable connection.
Funkcijos
Immersive streaming, no more buffering
Improved capacity for more connections
Unrivaled Wi-Fi 6 speed up to 3000 Mbps