TP-LINK AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X50(3-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X50(3-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 208,16 € | ||
| S1 | - / - | 211,76 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 6,500 sq.ft |
| Wan ports qty: | 3 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Content filtering, manageable, IPv6 support, Intrusion Prevention System (IPS), parental control, Access P |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 1.71 kg |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas Multiscenario mesh Wi-Fi meets all your needs. AX3000 whole home mesh Wi-Fi 6 system with PoE. Funkcijos Multiple installation options Ideal for non-stop entertainments Powerful AX3000 dual-band Wi-Fi speed Multi-Gig 2.5 Gbps PoE port Power over Ethernet for simplified network deployment Cover every corner of your home Engineered for more devices Intelligent networking for a smarter home Seamless roaming with one Wi-Fi name Compact design, easy to mount |
| Product description: | TP-Link Deco X50 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 6,500 sq.ft |
| Wan ports qty: | 3 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Content filtering, manageable, IPv6 support, Intrusion Prevention System (IPS), parental control, Access P |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, IEEE 80 |
| Power: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 11 cm x 11.4 cm |
| Weight: | 1.71 kg |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
Multiscenario mesh Wi-Fi meets all your needs. AX3000 whole home mesh Wi-Fi 6 system with PoE.
Funkcijos
Multiple installation options
Ideal for non-stop entertainments
Powerful AX3000 dual-band Wi-Fi speed
Multi-Gig 2.5 Gbps PoE port
Power over Ethernet for simplified network deployment
Cover every corner of your home
Engineered for more devices
Intelligent networking for a smarter home
Seamless roaming with one Wi-Fi name
Compact design, easy to mount