TP-LINK AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X50-POE(3-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X50-POE(3-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 424,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X50-PoE V1 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 6,500 sq.ft |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ether |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 3 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Auto-sensing per device, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, QoS |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.3at, UPnP, IEEE 802.11ac, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.4 A |
| Dimensions (wxdxh): | 15.4 cm x 15.4 cm x 6.86 cm |
| System requirements: | Android 5.0 or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The TP-Link Deco X50-PoE V1 is a versatile Wi-Fi system that combines advanced connectivity with powerful performance. With a 150 device connection capacity, this system supports various smart home applications and delivers a smooth online experience across devices. Operating efficiently within a wide temperature range of 0 °C to 40 °C and high humidity conditions, the Deco X50-PoE V1 remains reliable in different environments. Equipped with four internal antennas, this robust system leverages Wi-Fi 6 technology to provide data rates of up to 2402 Mbps on the 5 GHz band and 574 Mbps on the 2.4 GHz band. The inclusion of features such as parental control, Quality of Service (QoS), and compatibility with Alexa enhances the user experience, allowing for efficient management of the home network. With wired and wireless connectivity options, this Deco system ensures a strong connection for all your needs. Funkcijos AX3000 Dual-Band Wi-Fi Multiple installation options - place it on a tabletop or install it on a ceiling or wall PoE supported - Power over Ethernet for simplified network deployment Multi-Gig 2.5Gbps wired network Seamless AI-driven mesh - intelligently learns your network environment to provide the ideal Wi-Fi, unique to your home TP-Link HomeShield - provides comprehensive network protection, robust parental controls, and real-time IoT security Universal compatibility - backward compatible with all Wi-Fi generations and works with any Internet service provider (ISP) and modem Setup made easier than ever - the Deco app walks you through setup step-by-step |
| Product description: | TP-Link Deco X50-PoE V1 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Wi-fi system components: | 3 routers |
| Wi-fi system coverage: | Up to 6,500 sq.ft |
| Data link protocol: | Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 2.5 Gigabit Ether |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 3 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Auto-sensing per device, IPS, parental control, Access Point operational mode, DDos attack prevention, QoS |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.3at, UPnP, IEEE 802.11ac, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.4 A |
| Dimensions (wxdxh): | 15.4 cm x 15.4 cm x 6.86 cm |
| System requirements: | Android 5.0 or later, Apple iOS 9 or later |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The TP-Link Deco X50-PoE V1 is a versatile Wi-Fi system that combines advanced connectivity with powerful performance. With a 150 device connection capacity, this system supports various smart home applications and delivers a smooth online experience across devices. Operating efficiently within a wide temperature range of 0 °C to 40 °C and high humidity conditions, the Deco X50-PoE V1 remains reliable in different environments.
Equipped with four internal antennas, this robust system leverages Wi-Fi 6 technology to provide data rates of up to 2402 Mbps on the 5 GHz band and 574 Mbps on the 2.4 GHz band. The inclusion of features such as parental control, Quality of Service (QoS), and compatibility with Alexa enhances the user experience, allowing for efficient management of the home network. With wired and wireless connectivity options, this Deco system ensures a strong connection for all your needs.
Funkcijos
AX3000 Dual-Band Wi-Fi
Multiple installation options - place it on a tabletop or install it on a ceiling or wall
PoE supported - Power over Ethernet for simplified network deployment
Multi-Gig 2.5Gbps wired network
Seamless AI-driven mesh - intelligently learns your network environment to provide the ideal Wi-Fi, unique to your home
TP-Link HomeShield - provides comprehensive network protection, robust parental controls, and real-time IoT security
Universal compatibility - backward compatible with all Wi-Fi generations and works with any Internet service provider (ISP) and modem
Setup made easier than ever - the Deco app walks you through setup step-by-step