TP-LINK AX3000 Whole Home Mesh Wi-Fi 6
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): DECO X50-POE(2-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X50-POE(2-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 267,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X50-PoE V1 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Content filtering, IPv6 support, parental control, Quality of Service (QoS), IPv4 support, MU-MIMO technol |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Power: | 12 V 1.2 A |
| Dimensions (wxdxh): | 15.4 cm x 15.4 cm x 6.86 cm |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The TP-Link Deco X50-PoE V1 is a versatile Wi-Fi system that combines advanced connectivity with powerful performance. With a 150 device connection capacity, this system supports various smart home applications and delivers a smooth online experience across devices. Operating efficiently within a wide temperature range of 0 °C to 40 °C and high humidity conditions, the Deco X50-PoE V1 remains reliable in different environments. Equipped with four internal antennas, this robust system leverages Wi-Fi 6 technology to provide data rates of up to 2402 Mbps on the 5 GHz band and 574 Mbps on the 2.4 GHz band. The inclusion of features such as parental control, Quality of Service (QoS), and compatibility with Alexa enhances the user experience, allowing for efficient management of the home network. With wired and wireless connectivity options, this Deco system ensures a strong connection for all your needs. Funkcijos AX3000 dual-band Wi-Fi PoE supported Multi-Gig 2.5 Gbps wired network Seamless AI-Driven Mesh Universal compatibility Setup made easier than ever |
| Product description: | TP-Link Deco X50-PoE V1 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - Wi-Fi 6 - desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop, wall-mountable, ceiling-mountable |
| Wi-fi system components: | 2 routers |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: 150 Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | Content filtering, IPv6 support, parental control, Quality of Service (QoS), IPv4 support, MU-MIMO technol |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Power: | 12 V 1.2 A |
| Dimensions (wxdxh): | 15.4 cm x 15.4 cm x 6.86 cm |
| System requirements: | Android, Apple iOS |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The TP-Link Deco X50-PoE V1 is a versatile Wi-Fi system that combines advanced connectivity with powerful performance. With a 150 device connection capacity, this system supports various smart home applications and delivers a smooth online experience across devices. Operating efficiently within a wide temperature range of 0 °C to 40 °C and high humidity conditions, the Deco X50-PoE V1 remains reliable in different environments.
Equipped with four internal antennas, this robust system leverages Wi-Fi 6 technology to provide data rates of up to 2402 Mbps on the 5 GHz band and 574 Mbps on the 2.4 GHz band. The inclusion of features such as parental control, Quality of Service (QoS), and compatibility with Alexa enhances the user experience, allowing for efficient management of the home network. With wired and wireless connectivity options, this Deco system ensures a strong connection for all your needs.
Funkcijos
AX3000 dual-band Wi-Fi
PoE supported
Multi-Gig 2.5 Gbps wired network
Seamless AI-Driven Mesh
Universal compatibility
Setup made easier than ever