TP-LINK AX3000 Outdoor/Indoor Mesh Wi-Fi
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): DECO X50-OUTDOOR(1-PACK)
Prekės kodas (MPN): DECO X50-OUTDOOR(1-PACK)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 120,07 € | |
| S1 | - / - | - | 166,74 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Deco X50-Outdoor V1 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 802.11a |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 754 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: Streams: 12 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | NAT support, IGMP snooping, IPS, DDos attack prevention, QoS, DHCP server, port forwarding, reset button, |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.5 A |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 12.13 cm x 21.55 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas The TP-Link Deco X50-Outdoor V1 is a Wi-Fi system designed to extend high-performance Internet connectivity to your outdoor spaces. With Wi-Fi 6 technology, it offers faster speeds, lower latency, and increased efficiency for all your connected devices. This system supports seamless roaming, allowing you to move around your outdoor areas without losing connection, and dual-band support ensures a reliable and fast connection whether you're streaming, gaming, or just browsing. Security is paramount with the Deco X50-Outdoor V1, featuring advanced WPA3 encryption, an Intrusion Prevention System (IPS), and Real-Time IoT Protection to safeguard your network from external threats. Additionally, its compatibility with Alexa allows for effortless voice control, integrating seamlessly into your smart home ecosystem. Whether you're looking to enhance your outdoor work environment or elevate your entertainment experience, the Deco X50-Outdoor V1 is equipped to meet all your needs, making it an essential addition to any modern home. Funkcijos AX3000 dual-band Wi-Fi 6 Working outdoor Powered over Ethernet Full Gigabit Ethernet TP-Link HomeShield |
| Product description: | TP-Link Deco X50-Outdoor V1 - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wi-Fi system - mesh |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wi-fi system components: | Router |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, 802.11a |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 754 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 2402 |
| Capacity: | Connected devices: Streams: 12 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | IGMP, static IP routing |
| Intelligent assistant: | Alexa - indirect |
| Remote management protocol: | DHCP, IPv4, IPv6 |
| Features: | NAT support, IGMP snooping, IPS, DDos attack prevention, QoS, DHCP server, port forwarding, reset button, |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11r, I |
| Power: | AC 100-240 V (50/60 Hz) 0.5 A |
| Dimensions (wxdxh): | 11 cm x 12.13 cm x 21.55 cm |
| Manufacturer warranty: | 3-year warranty |
Aprašymas
The TP-Link Deco X50-Outdoor V1 is a Wi-Fi system designed to extend high-performance Internet connectivity to your outdoor spaces. With Wi-Fi 6 technology, it offers faster speeds, lower latency, and increased efficiency for all your connected devices. This system supports seamless roaming, allowing you to move around your outdoor areas without losing connection, and dual-band support ensures a reliable and fast connection whether you're streaming, gaming, or just browsing.
Security is paramount with the Deco X50-Outdoor V1, featuring advanced WPA3 encryption, an Intrusion Prevention System (IPS), and Real-Time IoT Protection to safeguard your network from external threats. Additionally, its compatibility with Alexa allows for effortless voice control, integrating seamlessly into your smart home ecosystem. Whether you're looking to enhance your outdoor work environment or elevate your entertainment experience, the Deco X50-Outdoor V1 is equipped to meet all your needs, making it an essential addition to any modern home.
Funkcijos
AX3000 dual-band Wi-Fi 6
Working outdoor
Powered over Ethernet
Full Gigabit Ethernet
TP-Link HomeShield