TP-LINK AX1800 Wi-Fi 6 Router Broadcom
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX20
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX20
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 82,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer AX20 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.8 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | NAT support, parental control, DHCP server, port forwarding, reset button, port triggering, DHCP client, M |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Dimensions (wxdxh): | 26.02 cm x 13.5 cm x 3.86 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Windows 8.1 / 10, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8 |
Aprašymas Equipped with Wi-Fi 6 for faster speeds, greater capacity, and reduced network congestion. Enjoy smooth streaming, downloading, and gaming all without buffering. Wi-Fi 6 technology communicates more data to more devices using OFDMA and MU-MIMO technology while simultaneously reducing lag. Funkcijos Extensive coverage Increased battery life USB easy sharing WPA3 technology |
| Product description: | TP-Link Archer AX20 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.8 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Network / transport protocol: | PPPoE, DHCP |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | NAT support, parental control, DHCP server, port forwarding, reset button, port triggering, DHCP client, M |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax |
| Dimensions (wxdxh): | 26.02 cm x 13.5 cm x 3.86 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Windows 8.1 / 10, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7/8 |
Aprašymas
Equipped with Wi-Fi 6 for faster speeds, greater capacity, and reduced network congestion. Enjoy smooth streaming, downloading, and gaming all without buffering. Wi-Fi 6 technology communicates more data to more devices using OFDMA and MU-MIMO technology while simultaneously reducing lag.
Funkcijos
Extensive coverage
Increased battery life
USB easy sharing
WPA3 technology