TP-LINK AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point EAP610-Outdoor 802.11ax, 2.4 GHz/5 GHz, 1201 Mbit/s, N/A Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, PoE in, Antenna type Internal Omni
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 115,55 € | |
| S2 | - / - | - | 125,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240 mm |
| Gross height (mm): | 225 mm |
| Gross weight: | 0.863 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.69 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 93 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.173 kg |
| Volume (m3): | 0.00324 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | N/A Mbit/s |
| Antenna type: | Internal Omni |
| Producer product name: | EAP610-Outdoor |
| Producer product family: | AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Ceiling /Wall mounting (kits included) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Funkcijos Upgrade to WiFi 6, power up your business Superior WiFi 6 speeds Seamless integration into Omada SDN Platform Easy deployment & higher performance by Omada Mesh - easy pairing, less wiring Optimized network performance Always stay smooth with fast roaming |
| Gross depth (mm): | 240 mm |
| Gross height (mm): | 225 mm |
| Gross weight: | 0.863 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.69 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 93 g |
| Plastic (No PET): | 80.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.173 kg |
| Volume (m3): | 0.00324 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Ethernet LAN data rates: | N/A Mbit/s |
| Antenna type: | Internal Omni |
| Producer product name: | EAP610-Outdoor |
| Producer product family: | AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Ceiling /Wall mounting (kits included) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Funkcijos
Upgrade to WiFi 6, power up your business
Superior WiFi 6 speeds
Seamless integration into Omada SDN Platform
Easy deployment & higher performance by Omada Mesh - easy pairing, less wiring
Optimized network performance
Always stay smooth with fast roaming