TP-LINK AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point EAP610-Outdoor 802.11ax, 2.4 GHz/5 GHz, 1201+574 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, PoE in, Antenna type Internal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
60 mėn.
60 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 195,08 € | ||
| S2 | - / - | 212,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 58.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 285.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | EAP610-Outdoor |
| Producer product family: | AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+574 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Pole/Wall Mounting (Kits included) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas Powered by the Wi-Fi 6 technology, the AX1800 indoor/outdoor Wi-Fi 6 Access Point EAP610-Outdoor delivers Wi-Fi speeds of up to 1.8 Gbps, ideal for use in outdoor environments, such as outdoor swimming pools, cafes, and amusement parks. Funkcijos Superior Wi-Fi 6 speeds - delivers dual-band speeds of up to 1.8 Gbps powered by the Wi-Fi 6 technology Higher Network efficiency - enjoy faster speeds on more devices with less lag via OFDMA and MU-MIMO Long-range coverage - dedicated high-power amplifier and professional antennas with IP67 weatherproof enclosure Omada Mesh technology - enables wireless connectivity between access points for extended range and flexible deployment Stay smooth with fast roaming - users can enjoy seamless streaming across the property with their devices switching effortlessly between access points Centralized cloud management - integrates into Omada SDN for cloud access and remote management |
| Gross depth (mm): | 110.00 mm |
| Gross height (mm): | 58.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 285.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Paper/Pasteboard: | 90.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| Antenna type: | Internal |
| Producer product name: | EAP610-Outdoor |
| Producer product family: | AX1800 Indoor/Outdoor WiFi 6 Access Point |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB ports quantity: | |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| MU-MiMO: | Yes |
| POE: | PoE in |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+574 Mbit/s |
| Frequency band: | 2.4 GHz/5 GHz |
| Wi-Fi: | Yes |
| Other features: | Pole/Wall Mounting (Kits included) |
| Warranty: | 60 month(s) |
Aprašymas
Powered by the Wi-Fi 6 technology, the AX1800 indoor/outdoor Wi-Fi 6 Access Point EAP610-Outdoor delivers Wi-Fi speeds of up to 1.8 Gbps, ideal for use in outdoor environments, such as outdoor swimming pools, cafes, and amusement parks.
Funkcijos
Superior Wi-Fi 6 speeds - delivers dual-band speeds of up to 1.8 Gbps powered by the Wi-Fi 6 technology
Higher Network efficiency - enjoy faster speeds on more devices with less lag via OFDMA and MU-MIMO
Long-range coverage - dedicated high-power amplifier and professional antennas with IP67 weatherproof enclosure
Omada Mesh technology - enables wireless connectivity between access points for extended range and flexible deployment
Stay smooth with fast roaming - users can enjoy seamless streaming across the property with their devices switching effortlessly between access points
Centralized cloud management - integrates into Omada SDN for cloud access and remote management