TP-LINK AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX1800
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX1800
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | 44 vnt. 1-5 d.d. 44 / - vnt. | - | 55,73 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer AX1800 - V1.2 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.8 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Capacity: | Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IGMP snooping, SPI, parental control, Access Point operational mode, QoS, WPS, DHCP server, FTP server, po |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, W |
| Dimensions (wxdxh): | 26.02 cm x 13.5 cm x 3.86 cm |
Funkcijos Dual-Band Wi-Fi 6 Next-Gen 1.8 Gbps speeds Connect more devices Quad-Core processing Extensive coverage Increased battery life USB easy sharing Easy setup Backward compatible |
| Product description: | TP-Link Archer AX1800 - V1.2 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 1.8 Gbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 574 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1201 |
| Capacity: | Streams: 4 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, PPPoE, DHCP, DDNS, IPv4, IPv6 |
| Routing protocol: | Static IP routing |
| Features: | IGMP snooping, SPI, parental control, Access Point operational mode, QoS, WPS, DHCP server, FTP server, po |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, W |
| Dimensions (wxdxh): | 26.02 cm x 13.5 cm x 3.86 cm |
Funkcijos
Dual-Band Wi-Fi 6
Next-Gen 1.8 Gbps speeds
Connect more devices
Quad-Core processing
Extensive coverage
Increased battery life
USB easy sharing
Easy setup
Backward compatible