TP-LINK AX1800 Dual-Band Wi-Fi 6 AP
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): TL-WA1801
Prekės kodas (MPN): TL-WA1801
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 69,20 € | |
| S1 | - / - | - | 70,53 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link TL-WA1801 V1 - radio access point - 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1201 Mbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 |
| Included accessories: | PoE injector |
| Power over ethernet (poe) suppor: | Passive PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 14.55 cm x 3.7 cm |
Aprašymas Wi-Fi 6 (802.11ax) could turn out to be the most significant advancement in Wi-Fi development, delivering a huge boost in speed and total capacity. Mainstream adoption of Wi-Fi 6 is inching ever closer with more and more AX clients available. It's the right time to upgrade your router to the newest generation of Wi-Fi! Funkcijos Gigabit Wi-Fi 6 speed - 1.8Gbps dual-band Wi-Fi for faster browsing, streaming and downloading, all at the same time Flexible deployment - supports passive PoE to carry electrical power and data simultaneously Multiple modes - supports access point, range extender, multi-SSID, and client modes to meet any network needs Boosted coverage - four fixed antennas equipped with Beamforming technology extend and concentrate the Wi-Fi signals Captive portal - offers a designed portal page for heightened security and marketing |
| Product description: | TP-Link TL-WA1801 V1 - radio access point - 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Device type: | Radio access point |
| Form factor: | External |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (5 GHz): 1201 Mbps Maximum data rate (2.4 GHz): 574 |
| Included accessories: | PoE injector |
| Power over ethernet (poe) suppor: | Passive PoE |
| Dimensions (wxdxh): | 22.5 cm x 14.55 cm x 3.7 cm |
Aprašymas
Wi-Fi 6 (802.11ax) could turn out to be the most significant advancement in Wi-Fi development, delivering a huge boost in speed and total capacity. Mainstream adoption of Wi-Fi 6 is inching ever closer with more and more AX clients available. It's the right time to upgrade your router to the newest generation of Wi-Fi!
Funkcijos
Gigabit Wi-Fi 6 speed - 1.8Gbps dual-band Wi-Fi for faster browsing, streaming and downloading, all at the same time
Flexible deployment - supports passive PoE to carry electrical power and data simultaneously
Multiple modes - supports access point, range extender, multi-SSID, and client modes to meet any network needs
Boosted coverage - four fixed antennas equipped with Beamforming technology extend and concentrate the Wi-Fi signals
Captive portal - offers a designed portal page for heightened security and marketing