TP-LINK AX1500 Wi-Fi 6 Router Archer AX10 802.11ax, 1201+300 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 4, MU-MiMO Yes, Antenna type 4xExternal
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 16 vnt. 1-5 d.d. 16 / - vnt. | - | 55,86 € | |
| S2 | - / - | - | 54,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 73 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Gross weight: | 0.78 kg |
| Gross width (mm): | 330 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Volume (m3): | 0.0057816 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4xExternal |
| Producer product name: | Archer AX10 |
| Producer product family: | AX1500 Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | |
| Other features: | 1× Gigabit WAN Port |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas Wi-Fi 6 delivers a huge boost in speed and total capacity. Get on the latest Wi-Fi technology to wipe out all the annoying jittering and slow down, and enjoy the future network that loads faster and connects more. The latest 1024-QAM and higher symbol rate combine to boost speeds for newer devices to the Gigabit level. Connect to a 1 Gbps Wi-Fi network with your phone or laptop, and enjoy speeds comparable to plugging in an Ethernet cable. Add more Wi-Fi devices without dragging down performance. OFDMA allows multiple devices to use one single band at the same time, enabling your Wi-Fi to bear more devices compared to the same speed level Wi-Fi 5 router. Funkcijos Faster Wi-Fi - get Next-Gen Wi-Fi speeds up to 1.5 Gbps Broader coverage - 4 antennas and beamforming technology focus signal towards individual clients for broader coverage Connect dozens of devices - more simultaneous connections and higher average throughput with OFDMA Triple-core CPU - instant response to all your network activity with a 1.5 GHz triple-core CPU Full Gigabit ports - take full advantages of broadband speeds up to 1 Gbps |
| Gross depth (mm): | 73 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Gross weight: | 0.78 kg |
| Gross width (mm): | 330 mm |
| Net weight: | 0.48 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 240 g |
| Plastic (No PET): | 60 g |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Volume (m3): | 0.0057816 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg): | 0 kg |
| Wi-Fi data rate (max): | 1201+300 Mbit/s |
| Ethernet LAN data rates: | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB ports quantity: | |
| Antenna type: | 4xExternal |
| Producer product name: | Archer AX10 |
| Producer product family: | AX1500 Wi-Fi 6 Router |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 4 |
| Wi-Fi band: | 802.11ax |
| Mesh Support: | No |
| Mobile Broadband: | No mobile broadband |
| MU-MiMO: | Yes |
| Antennas quantity: | 4 |
| Wi-Fi standards: | |
| Other features: | 1× Gigabit WAN Port |
| Warranty: | 36 month(s) |
Aprašymas
Wi-Fi 6 delivers a huge boost in speed and total capacity. Get on the latest Wi-Fi technology to wipe out all the annoying jittering and slow down, and enjoy the future network that loads faster and connects more.
The latest 1024-QAM and higher symbol rate combine to boost speeds for newer devices to the Gigabit level. Connect to a 1 Gbps Wi-Fi network with your phone or laptop, and enjoy speeds comparable to plugging in an Ethernet cable.
Add more Wi-Fi devices without dragging down performance. OFDMA allows multiple devices to use one single band at the same time, enabling your Wi-Fi to bear more devices compared to the same speed level Wi-Fi 5 router.
Funkcijos
Faster Wi-Fi - get Next-Gen Wi-Fi speeds up to 1.5 Gbps
Broader coverage - 4 antennas and beamforming technology focus signal towards individual clients for broader coverage
Connect dozens of devices - more simultaneous connections and higher average throughput with OFDMA
Triple-core CPU - instant response to all your network activity with a 1.5 GHz triple-core CPU
Full Gigabit ports - take full advantages of broadband speeds up to 1 Gbps