TP-LINK AX11000 Tri-Band Wi-Fi 6 Gaming
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX11000
Prekės kodas (MPN): ARCHER AX11000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 440,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer AX11000 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 8-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 4804 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 1148 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4804 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP |
| Features: | Firewall protection, Stateful Packet Inspection (SPI), DoS attack prevention, dynamic DNS server, MAC addr |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 28.8 cm x 28.8 cm x 18.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Armed with Wi-Fi 6, Archer AX11000 becomes the speed machine that offers astonishing Wi-Fi speeds with an extended range. Funkcijos More connected devices shall bring more fun rather than dragging the performance Crush the lag Know your network Game in the fast lane |
| Product description: | TP-Link Archer AX11000 - wireless router - Wi-Fi 6 - desktop |
| Device type: | Wireless router - 8-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Wan ports qty: | 1 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Data transfer rate: | 4804 Mbps |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 1148 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 4804 |
| Network / transport protocol: | PPTP, L2TP, IPSec, PPPoE, DHCP |
| Features: | Firewall protection, Stateful Packet Inspection (SPI), DoS attack prevention, dynamic DNS server, MAC addr |
| Compliant standards: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac |
| Dimensions (wxdxh): | 28.8 cm x 28.8 cm x 18.4 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Armed with Wi-Fi 6, Archer AX11000 becomes the speed machine that offers astonishing Wi-Fi speeds with an extended range.
Funkcijos
More connected devices shall bring more fun rather than dragging the performance
Crush the lag
Know your network
Game in the fast lane