TP-LINK Archer VR2100 WiFi Modem Router
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): ARCHER VR2100
Prekės kodas (MPN): ARCHER VR2100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 106,52 € | |
| S1 | - / - | - | 108,55 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TP-Link Archer VR2100 - wireless router - DSL modem - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - DSL modem - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Digital signaling protocol: | ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 300 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1733 |
| Capacity: | IPSec VPN tunnels: 10 |
| Network / transport protocol: | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, ICMP/IP, IPSec, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3 |
| Remote management protocol: | SNMP 1, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, CLI, TR-069 |
| Features: | NAT support, Stateful Packet Inspection (SPI), ALG support, parental control, firmware upgradable, Asynchr |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11 |
| Dimensions (wxdxh): | 21.6 cm x 16.4 cm x 3.68 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
Aprašymas The Archer VR2100 is built to connect you to the internet, no matter your situation. The Ethernet WAN port supports wired connection to cable or fiber modem, letting you take full charge of its wireless capabilities as a router. In case your internet goes down, attach a 3/4G adapter to USB 3.0 port to serve as a backup option so you can get back online in no time. Funkcijos Super VDSL Versatile connectivity Ultra-fast speed Higher efficiency Lightning-fast wired connections Easy setup |
| Product description: | TP-Link Archer VR2100 - wireless router - DSL modem - Wi-Fi 5 - desktop |
| Device type: | Wireless router - DSL modem - 4-port switch (integrated) |
| Enclosure type: | Desktop |
| Digital signaling protocol: | ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL2 |
| Wan ports qty: | 2 |
| Data link protocol: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 80 |
| Frequency band: | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Performance: | Maximum data rate (2.4 GHz): 300 Mbps Maximum data rate (5 GHz): 1733 |
| Capacity: | IPSec VPN tunnels: 10 |
| Network / transport protocol: | TCP/IP, PPTP, UDP/IP, ICMP/IP, IPSec, DHCP, DDNS |
| Routing protocol: | IGMPv2, IGMP, static IP routing, IGMPv3 |
| Remote management protocol: | SNMP 1, SNMP 2c, HTTP, HTTPS, CLI, TR-069 |
| Features: | NAT support, Stateful Packet Inspection (SPI), ALG support, parental control, firmware upgradable, Asynchr |
| Compliant standards: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11 |
| Dimensions (wxdxh): | 21.6 cm x 16.4 cm x 3.68 cm |
| System requirements: | UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 98SE/2000/NT/XP/Vista/7, Windows 8 / 8.1 / 10 |
Aprašymas
The Archer VR2100 is built to connect you to the internet, no matter your situation. The Ethernet WAN port supports wired connection to cable or fiber modem, letting you take full charge of its wireless capabilities as a router. In case your internet goes down, attach a 3/4G adapter to USB 3.0 port to serve as a backup option so you can get back online in no time.
Funkcijos
Super VDSL
Versatile connectivity
Ultra-fast speed
Higher efficiency
Lightning-fast wired connections
Easy setup