TP-Link Archer TX23U AX1800 Mini Wi-Fi6 Wireless USB Adapter
Gamintojas: TP-LINK
Prekės kodas (MPN): Archer TX23U
Prekės kodas (MPN): Archer TX23U
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | - | 25,95 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 44.00 mm |
| Gross height (mm): | 8.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 17857 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 44.00 mm |
| Gross height (mm): | 8.00 mm |
| Gross weight: | 0.06 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | TP-LINK |
| Palette Qty: | 17857 pc(s) |
| Warranty: | 36 month(s) |